Ladurns - lyžařské středisko (Itálie)

Ladurns - lyžařské středisko

Sjezdovka v lyžařském středisku Ladurns

Sjezdovka v lyžařském středisku Ladurns

Malý a klidný lyžařský rezort Ladurns se nachází na italsko-rakouském pomezí a pro svou poklidnou atmosféru je oblíbený mezi rodinami s dětmi. Nachází se zde 8 sjezdových tratí v celkové délce zhruba 15 kilometrů, které se rozprostírají v nadmořské výšce od 1 150 do 1 980 metrů.

 

 

 

 

 

 

 

Ladurns - sjezdovky

 

Mapa lyžařského střediska Ladurns

Mapa lyžařského střediska Ladurns

4 sjezdovky jsou červené, 3 modré a dokonce se zde nachází i jedna černá. Nejdelší svezení si užijete na 4,5 kilometru dlouhé červené sjezdovce Talabfahrt. Na vrcholky svahů rezortu Ladurns dopraví lyžařy 3 vleky; 2 sedačkové lanovky a 1 poma. Dalším lákadlem pro dobrodruhy všech věkových kategorií je 6,5 kilometru dlouhá sáňkařská dráha. Příznivci klasického lyžování nepřijdou zkrátka, neboť v okolí rezortu se nacházejí upravené běžkařské trati v celkové délce 14 kilometrů.

 

Ceny skipassů a otevírací doba

 

Vleky v rezortu Ladurns jsou v provozu od 8:30 do 16:30. Za jednodenní permici zaplatí dospělý lyžař v hlavní sezóně 32 EUR, třídenní skipas jej přijde na 94 EUR a šestidenní permice stojí 166 EUR. Mládežníci pod 16 let a senioři nad 60 let mohou počítat se slevami, lyžníci mladší 8 let a starší 80 let jezdí zdarma.

 

Služby, kontakt

 

Ve středisku můžete počítat se snowparkem a řadou lyžařských škol, ve kterých se dětem dostane adekvátní péče a pod dohledem zkušených učitelů si brzy osvojí základy lyžování. Čeká vás zde i s půjčovna a skiservis. Ve vesnici Ladurns se můžete ubytovat v tradičních alpských hotelích a apartmánech. O večerní zábavu se vám postarají restaurace a bary, případně můžete zajít na zmiňovanou sáňkařskou dráhu.

 

www.ladurns.it/en/ladurns/winter/ladurns-ski-district.html

Itálie - Aktuální opatření ohledně cestování vydaná 16.9.2020 08:34

Aktuální opatření MZV ČR ohledně cestování naleznete na: https://italie.tripzone.cz

Poloha

Poloha: severní Itálie, region Trentino-Jižní Tyrolsko

Souřadnice: 46° 53′ SŠ, 11° 26′ VD

Ladurns - poloha na mapě

Další lyžařská střediska (Itálie)

 
Publikováno: 04.11.2011
Aktualizováno: 04.11.2011
Autor: Miroslav Tryner

Diskuze: Ladurns

V diskusi zatím není žádný komentář...

Vaše jméno Hodnocení 1/5 (Nejhorší) 2/5 3/5 4/5 5/5 (Nejlepší)
Komentář
Přidat komentář
© 2008-2024 TripZone.cz ®, CMC Online s.r.o. Jakékoliv užití textů vč přepisů, užití obrázků a dalšího obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Kontakt  Nahlásit Chybu
 
TOPlist